top of page
Zoeken
 • Foto van schrijverB Account

JUNIOR Dossierbeheerder met ambitie

Bijgewerkt op: 24 mei 2022

Wij zijn op zoek naar jou

Een eerste ervaring in een accountantskantoor is mooi meegenomen, 'learning on the job' en doorgroeimogelijkheden zijn inbegrepen.

Wie zijn wij?

B Account is een groeiend accountancy kantoor in Diepenbeek. Onze sterktes zijn boekhouding, accountancy en fiscaliteit en het adviseren van zelfstandigen en KMO’s. We groeien steeds meer naar een digitale werking en bieden onze klanten een volledig gedigitaliseerde boekhouding aan. Ons team communiceert open en eerlijk met elkaar en ons kantoor heeft een familiaal karakter. Persoonlijk contact met onze klanten is belangrijk: als nieuwe collega mag jij dus jouw klantendossiers beheren en word je een aanspreekpunt en financieel vertrouwenspersoon voor de klanten.

Ben jij een ambitieuze en gedreven junior accountant? Of heb je de ambitie om door te groeien tot een dossierbeheerder A-Z of zelfs je ITAA-titel te behalen? Dan ben je meer dan welkom.

In de eerste fase zal je onze dossierbeheerders en accountant ondersteunen in het afhandelen van dossiers, facturen en financiële verrichtingen boeken, meewerken aan de jaarafsluitingen van de vennootschappen en het voorbereiden en opmaken van fiscale aangiften voor BTW, PB en VenB. Je wordt opgeleid in ons kantoor en zo zal je groeien naar een vaste waarde in ons team en neem je jouw eigen klantendossiers in handen van A-Z.

Wie ben jij?

 • Je hebt een Graduaat of Bachelor diploma (accountancy-fiscaliteit)

 • Een eerste ervaring in een accountantskantoor is mooi meegenomen

 • Je bent leergierig en gaat aan de slag met digitale tools

 • Hands-on mentaliteit, je weet van aanpakken en neemt initiatief

 • Je bent communicatief en een echte teamplayer

 • Je werkt nauwkeurig en resultaatgericht en houdt van afwisseling

Wat bieden wij?

 • Een veelzijdige job

 • Potentieel om door te groeien

 • Je kiest zelf of je voltijds of 4/5de werkt.

 • Telewerken is ons kantoor ingeburgerd.

 • Loon en extralegale voordelen worden in overleg bepaald.

Wil jij ons team versterken? Stuur dan snel jouw cv naar bert@b-account.be88 weergaven0 opmerkingen
bottom of page